czwartek, 21 listopada 2013

Nasz opiniotwórczy serwis (środowiska autystów) dla Was i Nas...- Zapraszamy do współpracy!

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy zaproponować osobom ze środowiska autystów – samym autystom, ich opiekunom, ich rodzinom, znajomym współtworzenie serwisu publicystycznego – mywy.pl .

Chcielibyśmy stworzyć miejsce, w którym osoby z naszego środowiska będą mogły przekazywać społeczeństwu swoje przemyślenia, opinie, recenzje, reportaże i informacje w trzech głównych blokach tematycznych: „Polityka i pieniądze”, „Kultura i sztuka”, „Życie w społeczeństwie”.

Nie chodzi nam jednak o to, abyśmy pisali o problemach i radościach życia w naszym środowisku – bo znakomicie w tym obszarze działają blogerzy.

My, choć należymy do środowiska autystów, to żyjemy wyłącznie tematem autyzmu, nie jesteśmy osobami pozbawionymi zainteresowań, pasji, zupełnie tak samo, jak osoby z rodzin, gdzie nie ma niepełnosprawności (lub autyzmu). Mamy swoją wizję świata, swoje jego postrzeganie.

Choćby z tego powodu, że często – aby wspierać nasze dzieci -- musimy porzucić życie zawodowe, marzenia o karierze, nie mamy czasu na spotkania i rozmowy z przyjaciółmi, na wymianę poglądów. A wielu z nas bardzo tego brakuje.

Dlatego też proponujemy Wam współtworzenie opiniotwórczego serwisu mywy.pl w Waszym wolnym czasie i bez żadnych zobowiązań.

Formuła tworzenia serwisu jest prosta. Po otrzymaniu e-maila od osoby zainteresowanej (na adres: fundacjaergosum@gmail.com) prześlemy informacje, jak umieszczać treści, jak nimi zarządzać i zgodnie z jakimi zasadami. Następnie każda z tych osób otrzyma indywidualny dostęp do zarządzania treścią w swoim imieniu.

W razie pytań, bardzo prosimy o kontakt via e-mail lub telefon.

Bardzo serdecznie zapraszamy do współpracy!

Ola Ciechomska - Smereczyńska
Prezes Fundacji Ergo Sum

P.S. Nadal jesteśmy w trakcie poszukiwania odpowiedniego lokalu na potrzeby realizacji celów Fundacji.