środa, 23 grudnia 2015

Podziękowania i życzenia dla Was - od autystów oraz całej ekipy Fundacji Ergo Sum

Już za chwilę kończy się akcja zbierania pieniędzy na wspieram.to/zyciejestfajne na rzecz Klubokawiarni "Życie jest fajne" (www.zyciejestfajne.pl), w której pracować będą osoby ze spektrum autyzmu (8) i osoby niepełnosprawne intelektualnie (2).

Już dziś Ci pracownicy - autycy - chcą Wam podziękować i przesłać słowa z życzeniami świątecznymi.
To ich wspieracie!

Poznajcie ich: Ania, Paulina, Bartek, Maciek, Tomek, Piotrek, Robert i Rafał (na filmiku niestety nieobecny).

A my jako ekipa się pod tym wszystkim podpisujemy: terapeuci i opiekunowie autystów: Patrycja, Milena, Asia, Basia, Beata, Magda, Karolina i cała reszta ekipy oraz współpracownicy Fundacji Ergo Sum (www.fundacjaergosum.pl).

Fajnych Świąt!!!