wtorek, 25 lutego 2014

Dziękujemy firmie Herstory Design!

Fundacja Ergo Sum składam wielkie podziękowania Joannie Kępińskiej - właścicielce firmy HerStory Design (www.herstorydesign.com) za ofiarowanie nam biżuterii – bransoletek HERSTORY.

Bransoletki HERSTORY to mieszanka najpiękniejszych błyskotek: perły, kryształki, szklane paciorki, wszelkiej maści półszlachetne kamienie. Kryterium doboru materiałów z których są zrobione to zawsze piękny kolor i ciekawa faktura. Dla kobiet które je noszą, stają się przyjaciółkami i symbolami kobiecej atrakcyjności, bo żadna z nich nie schowa się przed zaciekawionymi spojrzeniami. Są wykonane techniką „wire crocheting”, czyli szydełkowane przy użyciu niealergizującej stalowej linki w syntetycznym oplocie. Jako dzianina potrafią się lekko przy zakładaniu rozciągnąć – wsuwa się je na dłoń jak rękawiczkę.

Biżuteria ta będzie dostępna już wkrótce w fundacyjnym sklepie internetowym niewykluczone.com a przychody ze sprzedaży będą przekazane na cele statutowe Fundacji Ergo Sum.

Zapraszamy na profil firmy HerStory Design na FB: https://www.facebook.com/HerstoryDesign