czwartek, 27 kwietnia 2017

Projekt "Od stażu do angażu" - rekrutacja pracowników niepełnosprawnych

Drodzy,
Współpracujemy z różnymi organizacjami pozarządowymi. W różnych obszarach. Jednak nadrzędnym obszarem współpracy jest aktywizacja zawodowa dorosłych autystów.

Jesteśmy bardzo wdzięczni Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego za zaopiekowanie się nami jako pracodawcami oraz rekrutacja stażystów a w efekcie pracowników Klubokawiarni Życie jest fajne.

To fantastyczne, że o każdej godzinie dnia czy nocy możemy wymieniać się spostrzeżeniami, szukać rozwiązań dla dobra naszych pracowników/stażystów. Zaangażowanie pracowników tej organizacji jest dla nas niezmiernie ważne - a raczej dla naszych obecnych i przyszłych pracowników.
Da nas tez bardzo ważne - bo wykwalifikowani specjaliści HR rekrutują nam ludzi do pracy. Prawdziwi specjaliści. Ale którzy nie szukają w niepełnosprawności minusów tylko mocne strony.

Bardzo Wam dziękujemy.

Polecamy bardzo projekt http://odstazudoangazu.firr.org.pl/