piątek, 16 sierpnia 2013

Poszukujemy wolontariuszy PR

Poszukujemy osób rozwijających się w kierunku PR. Potrzebujemy wolontariuszy dla obywatelskiej imprezy kulturalno-społecznej „Jeden Muranów”, która odbędzie się 21. września. Wybrane osoby wesprą nas w sprawach organizacyjnych i Public Relations. Zapewniamy zaświadczenia i referencje potwierdzające udział w naszych projektach oraz realizację zadań z zakresu PR.

Osoby zainteresowane pracą PR prosimy o przygotowanie próbnej informacji prasowej na jeden z poniższych tematów:
„Spacer w przeszłość” - plenerowa instalacja historyczna,
„Muranów Żyje” - koncert połączony z grami, zabawami i warsztatami dla dzieci,
„Zejdźmy do historii” - wystawa fotograficzna i prezentacja wideo dotycząca Muranowa i Warszawy,
„Muraton” - bieg osiedlowy dla najmłodszych.
Imprezy są współorganizowane przez Wspólnotę Miła, Stowarzyszenie Stacja Muranów, Fundację Ergo Sum, ze wsparciem Dzielnicy Wola i innych podmiotów.

Prosimy o kontakt via e-mail: fundacjaergosum@gmail.com. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.