wtorek, 22 marca 2016

Klubokawiarnia Życie jest fajne już jest otwarta! Zapraszamy :)

Po 9 miesiącach od powstania pomysłu udało nam się uruchomić Klubokawiarnię Życie jest fajne.
Od 21 marca nasi pracownicy autystyczni wraz z asystentkami i terapeutkami rozpoczęli pracę na Grójeckiej 68 w Warszawie.

Po 3 miesiącach pracy terapeutycznej, szkoleniach i innych zajęciach cała ekipa świetnie sobie radzi.

Jestesmy wdzięczni za olbrzymia pomoc, która otrzymalismy od Was.

W szczególności dziękujemy:

• darczyńcom prywatnym w tym osobom, które wzieły udział w akcji na wspieram.to
  • Dzielnicy Ochota w szczególności Pani Burmistrz Katarzynie Łęgiewicz
  • firmie Cersanit
  • firmie Ben-Klim Bernard Brewczyński
  • firmie Złota rączka - Damian Kowalski
  • firmie J.J.Darboven-Poland
  • firmie kokuo.pl
  • firmie ADAL Chodkowski Wojciech
  • Fundacji Szkolnej
  • Fundacji "Latająca Akademia Elżbiety Małanicz-Onoszko
  • Piotrowi Kalbarczykowi, radnemu m.st. Warszawy i właścicielowi firmy Aluglas
  • firmie Novitus
  • firmie PayTel
Dziękujemy również za wsparcie w trakcie remontu tacie naszego pracownika - Januszowi Udzieli.

Fotorelacje z oficjalnego otwarcia Kubokawiarni Życie jest fajne oraz materiały filmwe zwiazane z tą uroczystościa mozna znaleźć na stronie www.zyciejestfajne.pl

Zapraszamy!