poniedziałek, 1 maja 2017

Zaproszenie na spotkanie w sprawie Ośrodka Rozwoju i Terapii Dorosłych AutystówDrodzy Państwo,

Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców i opiekunów dorosłych autystow z Warszawy zainteresowanych stworzeniem Ośrodka Rozwoju i Terapii Dorosłych Autystów (choć staramy się unikać tego słowa ale niskofunkcjonujących czyli niesamodzielnych, nie komunikujących sie werbalnie, nie mających szans na zatrudnienie - wg oceny rodziców/opiekunow, ktorzy juz stracili albo wkrótce zakończą możliwość edukacji szkolnej) na spotkanie do Klubokawiarni Życie jest fajne, ul. Grójecka 68 w niedziele 7 maja o godz. 16:00.

Obecnie mamy kontakt z 16 rodzinami.

Chcemy jednak dotrzeć do takiej grupy osób, ktora pozwoli nam zbudować w miarę realistyczny biznes plan na kolejne 3 lata.

Budowalismy biznes plan dla Klubokawiarni dla 10 osób - dzis ich jest 25. Potrzeby są większe niż odzew - gdy zaczynaliśmy projekt.

Nie chcemy popełnic tego błędu.

Chcemy stworzyc ośrodek, który przede wszystkim będzie miał na celu uczenie samodzielności na miarę możiwości autystów ( a jak widzimy w KK, przewidywalne mozliwości są niadekwatne do realnych in plus) oraz ich trening społeczny i rozwijanie ich mocnych stron.

Zapraszamy